Oferta degustacji piw

Nasze propozycje

Oferta degustacji piw

Oferta degustacji piw kraftowych. Przybliżamy Wam tematykę piw rzemieślniczych. Mocno wierzymy, że to, jakie piwa pijemy, ma ogromne znaczenie. Większość naszych gości, z dnia na dzień, odstawia na bok piwa koncernowe. To niesamowite, jak blisko nas jest piwna jakość. Wystarczy wiedzieć. A tę wiedzę możecie zdobyć, choćby podczas firmowej degustacji.

Degustacja piwa

Degustacja piwa

Być może degustacja nie kojarzy Wam się akurat z piwem, ale nic bardziej mylnego.

Lokalne browary

Lokalne browary

Wizyta u źródła, czyli próbujemy produkty bezpośrednio u ich producentów.

Piwny Wersal

Piwny Wersal

Jeżeli wydaje Wam się, że z piwem nie może być elegancko i gustownie, to będziecie bardzo zaskoczeni.

Piwa sezonowe

Piwa sezonowe

To kiedy odbywa się degustacja także ma znaczenie. Niektórych piw możecie spróbować tylko "raz w roku".

1600+ Nowych beergeeków

"To, że nie miałem pojęcia o tym jak wiele jest piw to jedno, ale najważniejsze że wiem teraz czego szukać. Świetny, dobrze spędzony czas "

Maciek
  Maciek

  "Beer tasting during our company event was a huge surprise to me. But it was great. I don't feel dissappointment. I like to be aware of what I drink."

  Brian
   Brian

   "W końcu odkryłam "babskie" piwo, które na prawdę mi smakuje. Mina sprzedawcy w sklepie, gdy zadawałam pytania, bezcenna. Degustacja pierwsza klasa."

   Magda
    Magda

    Kontakt

    Nasza strona jest po to, by można zaznajomić się z podstawowymi informacjami dotyczącym degustacji piwa. Najważniejsze jednak, by zaraz potem skontaktować się z nami w sprawie organizacji degustacji

    Ile to kosztuje?

    Oczywiście jest to sprawa indywidualna. Zapewniamy jednak, że degustacje należą do tych "tańszych" atrakcji eventowych. Po prostu zapytaj.

    Korzyści

    Nie sposób ich wszystkich wymienić. Polecamy jednak skupić się na tych związanych z rozrywką i próbowaniem znamienitych trunków.

    0 +
    Przeprowadzonych degustacji
    0 +
    Uczestnikównaszych degustacji
    0 +
    Tyle piw rekomendowaliśmy podczas naszych degustacji
    0 +
    Polecane piwa pochodziły z tylu różnych browarów

    Dla kogo?

    Właściwie dla kogo oferta degustacji piw?

    No właśnie staramy się przekonać naszych gości, że dla każdego! To co będziemy próbować, zależy od naszych wspólnych ustaleń i upodobań. To mogą być same sztosy, same piwa lekkie lub tylko owocowe przysmaki. Nasza degustacja to zdecydowanie więcej niż tylko picie piwa.

    Jak już wspominaliśmy, jesteśmy właściwie samowystarczalni. Potrzebujemy tylko miejsce, w którym wszyscy się zmieścimy i wygodnie usiądziemy.

    Bardzo różne trunki pojawiają się na naszych degustacjach. Po pierwsze pokazujemy piwa "dostępne dla wszystkich", tak byście wiedzieli, co wybrać samemu. Po drugie próbujemy piw lokalnych, z miejsc, w których właśnie przeprowadzamy degustację. Po trzecie, zawsze pojawiają się sztosy, czyli piwa wyjątkowe. Każdy znajdzie coś dla siebie.