Dwa słowa o BeerStory

Co to jest BeerStory?

Miłośnicy piwa, degustacje i spotkania piwne

Stworzyliśmy brand BeerStory z potrzeby odkrywania na nowo świata piw. Nie jest tajemnicą, że spożywanie piwa w naszym kraju ma nienajlepsze konotacje, ale piwna rewolucja otworzyła nam oczy na zupełnie nowe kwestie. Przede wszystkim otwarła przed nami nieznany nam dotąd ląd i sprawiła, że już nigdy nie będziemy postrzegać go w ten sam sposób. To niesamowite jak szybko przemysł browarniczy rozwija się nie tylko w naszym kraju, ale i na świecie. Podczas naszych degustacji piwa staramy się Wam pokazywać ten świat. Nasze degustacje są w pewien sposób rewolucyjne. Chcemy przeprowadzić tę rewolucję w każdym z Was. 

Nasza wizja

Postrzegamy przemysł produkcji piw kraftowych nie tylko jako dochodowy ,ale przede wszystkim jako niezmiernie ciekawy

Nasza Misja

Podczas naszych degustacji piwnych, chcemy przed Wami odkryć najciekawsze zagadnienia dotyczące browarnictwa rzemieślniczego i sprawić, że po naszej degustacji będziecie już pili tylko i wyłącznie krafty.

BeerStory i Piwna Rewolucja

Piwna rewolucja to coś, co dzieje się teraz, na naszych oczach. Podobnie z Beer Story. Nasze degustacje piwa, są odpowiedzią na eksplozję dobrych piw na naszym rynku. 

słód jęczmienny

2017

BeerStory po raz pierwszy

Szybko z domowych degustatorów staliśmy się fanami rozpowszechniania wiedzy piwnej. od 2017 regularnie organizujemy degustacje i pokazy piwne.

2011

Wtedy się wszystko zaczęło

Oczywiście w bardzo dużym uproszczeniu, ale tak, przyjmujemy że Piwna Rewolucja w Polsce eksplodowała właśnie w tym roku. Na rynku zadebiutowały pierwsze piwa browaru PINTA  i świat usłyszał po piwach rzemieślniczych.

degustacja piw
degustacja piwa

2022

Rozwijamy się

Pomysłów mamy oczywiście mnóstwo. Mocno liczymy na to, że ten rok będzie przełomowy. Staramy się dotrzeć z wiedzą, do jak najszerszego grona. Degustacje piwa to jednak tylko wstęp do tego co wydarzy się za chwilę!

Beer Story w pigułce

Kilka danych statystycznych dotyczących organizowanych przez nas degustacji piw.

Ilość przeprowadzonych degustacji
Ilość zdegustowanych piw
Liczba uczestników naszych degustacji

Nasz team

Poznajcie nasz zespół

Każda dobrze przeprowadzona degustacja piwa potrzebuje swoich architektów. Główną rolę odgrywają oczywiście nasi frontmani, ale siła tkwi w zespole.

Piotr Kumor

Prowadzący

Piotr Kumor

Łukasz Malecki

Marketing

Łukasz Malecki

Mateusz Wata

Prowadzący

Mateusz Wata

Wojciech Malecki

Logistyka

Wojciech Malecki