Degustacja piwa w browarze

Wizyta u producenta

Degustujemy tam, gdzie wszystko się zaczyna

Degustacja piwa w browarze, czy wizyta w multitapie, może być pełnoprawnym wydarzeniem firmowym. A degustacja piwa wprost z tanka, to doświadczenie skądinąd magiczne.

Browary restauracyjne

W każdym większym mieście w naszym kraju, zlokalizowanych jest coraz więcej multitapów, czy browarów restauracyjnych, w których serwuje się każdego dnia, od kilku, do kilkudziesięciu różnych piw, w wielu odmiennych stylach. Zaletą takiego rozwiązania jest wielość kranów z trunkiem, oraz możliwość dopasowania degustacji piwa do danej oferty multitapu.

W multitapie

W takim przypadku udajemy się wraz z grupą do wybranego lokalu (lub lokali) i degustujemy wybrane pozycje z oferty jaka jest dostępna w danym momencie „na kranach”. W wydzielonej części sali nasz „beergeek” - przewodnik, opowie o każdym z piw oraz przekaże wiele ciekawostek na temat jego powstawania.

degustacja piw w browarze

Piwo niespodzianka

W wyspecjalizowanych lokalach piwnych, często możemy trafić na premiery piw oraz piwne „sztosy” prosto z beczki. Takie rozwiązanie daje jeszcze większą możliwość trafienia na niepowtarzalny smak piwa i zakochania się w kraftach. Są tacy, którzy "polują" na takie okazje. W końcu multitapy także chcą przyciągać tych, którzy o piwach wiedzą coś więcej.

W browarze

W naszej ofercie znajdziecie także możliwość organizacji wizyty połączonej z degustacją piwa w jednym w wielu polskich browarów kraftowych. W tej opcji dodatkowo stawiamy na wszelki fazy produkcji „złotego trunku”, oraz spotkania z piwowarami, którzy przybliżą tajniki swojej pracy. A jak się pewnie domyślacie degustacja piwa w browarze smakuje wyraźnie inaczej.

Nie można być bliżej złotego trunku

Jeżeli degustowanie piwnych sztosów wyzwala nieznane nam do tej pory emocje i smaki, to degustacja piwa w browarze, może być dla beergeeka podróżą do wnętrza piwnego uniwersum. Zapraszamy!

Browar czy multitap?

W piwnym otoczeniu

Multitap może być czymś więcej niż wizytą w barze. Przyjemne z pożytecznym. A degustacja piwa w browarze to eksploracja, to level exprert wiedzy piwnej.