Degustacja piw

Degustacja piw

Poznaj naszą degustację piw dla firm i grup zorganizowanych

Degustacja piw dla firm i grup zorganizowanych to najbardziej popularna wersja naszej usługi. Klasyczna degustacja piw rzemieślniczych. Jak to wygląda krok po kroku?

Logistyka

Właściwie wszystko, co potrzebne do degustacji przywozimy ze sobą. Nie musisz martwić się o trunki, szkło, notatnik, przekąski. To wszystko elementy naszego pakietu.

Trunki

Set degustowanych piw przygotowujemy indywidualnie pod konkretną degustację. Staramy się, by zawsze pojawiały się różne style piwne, regionalizmy, sztosy i oczywiście piwa niespodzianki.

Czas

Czas prowadzenia degustacji piw dla firm zależy od Was. Na życzenie klienta, zdarzało nam się organizować godzinne pokazy. Bywały jednak przypadki, że i czterech godzin było mało. Generalnie degustacja trwa ok 2 godziny.

degustacja piw dla firm

Elementy dodatkowe

Oczywiście zapewniamy także elementy konieczne do tego, żeby być widzialnym i słyszalnym. Mowa o nagłośnieniu sali, czy projekcji multimedialnej.

O czym opowiadamy

O stylach piwnych, o rewolucji piwnej, o odradzaniu się polskiego rynku piwnego, o najlepszych z najlepszych, o nietypowych dodatkach, o piwach sezonowych, o tym z czego w ogóle robimy piwo i z czego je powinniśmy pić. Wszystko, co ma związek z piwem i nie tylko.

Wiedza

Zawsze powtarzamy, że nasza degustacja to luźna rozmowa przy piwie. W trakcie tej rozmowy serwujemy jednak duża dawkę wiedzy.

Świetna okazja, by spróbować naprawdę ciekawych piw

Przypominamy, że to degustacja. Nie ma obawy, że aby wziąć w niej udział, trzeba pić jedno piwo po drugim. Przecież nie o to chodzi. Prawda? Nasza degustacja piw dla firm to niebanalny pomysł na integrację. Polecamy każdemu!

Dlaczego degustacja piwa?

Chcemy, abyś poczuł się dobrze

Degustacja piw dla firm, to naprawdę ciekawa atrakcja. Poszerzamy wiedzę na płaszczyźnie, na której do tej pory byliśmy przecież ekspertami. A tu niespodzianka. I to miła. Udział w naszej degustacji piw, to otwarcie „nowych światów”. To podróż przez złote morze, w najlepszym możliwym towarzystwie.